LvivNet створений з метою надання підприємствам, організаціям, і приватним особам якісних послуг Інтернет і розвитку локальної комп’ютерної мережі у місті Львові.

LvivNet володіє сучасним комунікаційним устаткуванням, якісними лініями зв’язку і висококласними фахівцями у області комп’ютерів та мереж, що дозволяє надавати нашим абонентам якісний сервіс в поєднанні з доступними цінами.

Підключення по виділених лініях зв’язку забезпечуються цілим спектром різноманітного комунікаційного устаткування, що дозволяє у кожному конкретному випадку вибрати оптимальне для кожного абонента рішення. Для підключення до мережі не потрібні модем та телефонна лінія, оскільки підключення відбувається окремим кабелем.

Служба технічної підтримки, прийде на допомогу користувачу, що заплутався в мережі, і надасть кваліфіковану консультацію по телефону, а у разі потреби прийде додому або на робочое місце користувача. Черговий персонал оперативно усуне пошкодження або збій у системі, що виникли. Наші системні адміністратори роблять все можливе, щоб максимально поліпшити роботу користувача в мережі Інтернет, зробити її безпечною і комфортабельною.

У завдання персоналу нашого абонентського відділу входить швидка реєстрація користувача в мережі, вдале рішення всіх виникаючих адміністративних проблем і питань. Новітня розробка нашого персоналу – гнучка автоматична система розрахунків, яка дає неймовірну свободу нашим клієнтам, дозволяє заощадити час і гроші.

One thought on “Про нас

 1. Приветствую вас коллега!
  Когда срочно понадобились деньги, всегда есть варианты, как решить проблему – обратиться к родным или друзьям, в банк или оформить кредит в микрофинансовой организации.
  Последний способ взять кредит – самый простой и доступный каждому, у кого есть паспорт, личная банковская карта и доступ в интернет. Кредит онлайн – абсолютно безопасная услуга нашего онлайн сервиса.
  Сейчас действует Акция “Возьми 10 000 грн и участвуй в розыграше 1 000 000 грн”. Первый займ под 0%.
  Возьми кредит сейчас и тебе точно выстрелит, не упусти свой шанс!

  С уважением, Ксения Евтушенко
  менеджер проекта онлайн кредитования
  срочный денежный займ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.